Categories
Griezmann korunoval nejlepšího střelce všech dob Atlética Madrid
11 Jan

Španělský Superpohár, Real Madrid a Atlético Madrid uspořádaly derby bitvu. Poté, co se Atlético Madrid podruhé ujalo vedení, bylo skóre nerozhodné a nakonec bylo vyřazeno 3:5 v prodloužení. Stojí za to poblahopřát, že Griezmann v Oficiální Atlético Madrid Fotbalové Dresy vstřelil gól v prvním poločase a se 174 góly překonal Aragonese a stal se nejlepším střelcem v historii Atlética Madrid.
Ve 37. minutě hry Griezmannovou střelou z dálky vyrovnal skóre na 2:2 pro Atletico Madrid. Tímto gólem se Griezmann se 174 góly stal historicky nejlepším střelcem Atlética Madrid a překonal 173 gólů zesnulé hvězdy Aragonese. Pro Griezmanna je to působivý úspěch. Griezmann přišel do Atlética Madrid z Realu Sociedad v létě 2014. Atletico Madrid opustil v létě 2019 a oblékl slevový Fotbalový Dres FC Barcelona. O dva roky později se Griezmann vrátil do Atlética Madrid a hraje za něj dodnes. Během mnoha let v Atléticu Madrid Griezmann významně přispěl k ofenzivě. Aby se Griezmann stal nejlepším střelcem v historii Atlética Madrid, znovu lidem prokázal svou schopnost skórovat a stabilitu.
Přestože zápas skončil porážkou 3:5 a promarnil šanci na postup do finále, Griezmannův historický gól je předurčen k zapamatování. Při pohledu zpět na Griezmannovu fotbalovou kariéru se lidé nemohou divit jeho vynikajícím střeleckým schopnostem a pevné víře. Ve vysoce konkurenčním fotbalovém světě si Griezmann vždy udržoval vysokou míru sebekázně a koncentrace a svými praktickými činy šel příkladem pro mladé hráče. Možnost stát se nejlepším střelcem v historii týmu není jen milníkem v Griezmannově osobní kariéře, ale také dědictvím slavné historie Atlética Madrid.