Categories
Haaland se vrací po zranění a Alvarez skóruje dvakrát v den svých narozenin
01 Feb

Manchester City ve 22. kole Premier League porazil doma Burnley 3:1. Po dvou měsících Haaland konečně oblékl slevový Fotbalový Dres Manchester City a vrátil se do hry. V noci na Alvarezovy narozeniny skóroval dvakrát během 6 minut prvního poločasu. Rodrigo skóroval bleskovým útokem méně než 1 minutu do druhého poločasu. Guardiolův tým snadno získal 3 body. Aktuálně má Manchester City jeden zápas v ruce a na vedoucí Liverpool zaostává o 5 bodů.
V tomto utkání nastoupil jako střídající Haaland v 71. minutě, ale bohužel neskóroval. Haaland od svého zranění před dvěma měsíci vynechal 10 zápasů za Manchester City. Snad ještě potřebuje znovu zažít pocit z propocených Fotbalový Dresa najít pocit ze hry. De Bruyne se také poprvé objevil v základní sestavě po návratu po zranění. Jeho návrat dal Manchesteru City neomezenou kreativitu. S návratem zraněných hráčů Manchester City postupně prokázal silnou konkurenceschopnost a fanoušci získali větší jistotu v cestě Manchesteru City za obhajobou prvenství.
Stojí za zmínku, že tento zápas byl shodou okolností Alvarezovými 24. narozeninami. Se dvěma góly ve hře se Alvarez stal také 10. hráčem v historii Premier League, který v den svých narozenin skóroval dvakrát. hráč a nejmladší hráč, který dosáhl tohoto úspěchu. V této sezóně se Alvarez podílel na 14 gólech v Premier League, druhý za 18 góly Haalanda. Věřím, že v příštích zápasech může Alvarez svou mimořádnou silou pomoci Manchesteru City získat další vítězství!