Categories
Liverpool se vrací, aby znovu vyhrál
17 Sep

V pátém kole Premier League Liverpool vyzval Wolves mimo domov. První branku vstřelili Wolves už v prvním poločase. Ve druhém poločase Klopp nahradil McAllistera, který měl na sobě Fotbalový Dres s číslem 10 a byl ve špatném stavu. Poté Salah poslal dvě asistence, Gakpo, Robertson a Elliott vstřelili každý gól a Liverpool dokonal obrat znovu 3:1.
Salah, který i v letním období oblékal Oficiální Liverpool Fotbalové Dresy, přispěl 2 góly a 5 asistencemi v 5 zápasech. V zápase proti Wolves Salah dvěma asistencemi pomohl Liverpoolu porazit Wolves venku 3:1. Jeho vynikající výkon si opět získal pochvalu od fanoušků a médií. I když se jednatřicetiletý Salah nemůže ofenzivně srovnávat se svou minulostí, jeho schopnosti jsou komplexnější, zejména jeho asistenční schopnost vždy přitahovala pozornost. Nejen, že je výborný střelec, ale také umí vytvářet příležitosti ke skórování pro své spoluhráče. Jeho vynikající přihrávací schopnosti a vědomí z něj dělají nenahraditelného tvůrce hry týmu. Není divu, že Liverpool pro něj opakovaně odmítl obrovské nabídky ze Saudské ligy.
V minulé sezóně se špatný výkon Liverpoolu nepodařilo kvalifikovat do Ligy mistrů. Během letního přestupového období se výrazně zlepšila hloubka sestavy týmu a dostat se do nejlepší čtyřky v lize se stalo hlavním cílem Liverpoolu v nové sezóně. Liverpool se zatím v tabulce prohání za Manchester City a tři jeho výhry přišly zezadu. A pokud si udrží svůj vynikající a stabilní stav v nové sezóně, věřím, že Liverpool může v příštích zápasech dosáhnout více vítězství.