Categories
Messi debutuje v Miami vítězem přímého kopu
22 Jul

V tomto očekávaném severoamerickém ligovém poháru, Miami International 2-1 Mexican Blue Cross doma. Messi a Busquets oblékli Komplet Inter Miami CF pro svůj první zápas po vstupu do Interu Miami. Messi, který sestoupil z lavičky, dokončil v závěru utkání přímý kop a vstřelil první gól své kariéry v Miami.
Trenér Interu Miami Martino posadil Messiho a Busquetse na lavičku zápasu a každý pohyb dvou legendárních hvězd byl obzvlášť poutavý. Ve 44. minutě hry dal Taylor gól a dostal Inter Miami do vedení. Messi vyskočil z lavičky, aby zatleskal svým spoluhráčům. V 54. minutě druhého poločasu přišel na hřiště Messi, který oblékal Fotbalový Dres s číslem 10 a nahradil třicátého Kolymaskiho a zahájil tak svůj debut v kariéře v Interu Miami. Všichni fanoušci dali GOTA vřelý potlesk. V 94. minutě hry dokončil Messi přímý kop, aby pomohl Miami International porazit Blue Cross 2:1.
Superstar NBA LeBron James, který zápas sledoval, po vítězství Interu Miami označil na sociálních sítích Messiho výkon za neuvěřitelný. Ve stejné době se Messi také dostal na první místo v trendech vyhledávání ve Spojených státech na Twitteru. Messi v rozhovoru řekl, že je velmi šťastný, že vyhrál první zápas, a poděkoval všem za podporu. V tomto očekávaném zápase bude Messiho debut a jeho pozdní vystoupení z přímého kopu historickými okamžiky pro Inter Miami. Věřím, že pod vedením Messiho ukáže Inter Miami silnou bojovou efektivitu a v budoucích zápasech dosáhne lepších výsledků.