Categories
Messimu můžete vždy věřit
27 Jul

Kde je Messi, kde je těžiště světového fotbalu! Právě teď jsou oči světa upřeny na Miami. Ve druhém kole skupinové fáze Severoamerického ligového poháru měl Messi v prvním utkání Fotbalový Dres Sleva s číslem 10 a kapitánskou pásku. Přispěl 2 góly a 1 asistencí, aby pomohl Miami porazit Atlantu United 4:0 a postoupit před plánovaným termínem.
V 8. minutě hry přispěl přesným dlouhým pasem k prvnímu gólu Messiho Busquets, který také nastupoval do zápasu s Messim. Ve 22. minutě založil Messi protiútok a dvakrát skóroval. Také pomohl Robertu Taylorovi ke vstřelení druhého gólu ve druhém poločase. Robert Taylor, který oblékal Dres Inter Miami CF s číslem 16, byl před Messim obyčejným širokým hráčem a nebyl ani považován za hlavního startéra v týmu. V minulé sezóně přispěl pouze 2 góly za celou sezónu. Po příchodu Messiho však Taylor přispěl 3 góly ve dvou zápasech. To může být síla vzorů, možná s Messim je střílení gólů tak jednoduché.
Ve dvou zápasech se Messi plně integroval do tohoto týmu a pomohl týmu z posledního místa v lize stát se nejlepším týmem ligy. Dobrá herní atmosféra umožňuje Messimu zcela se zbavit okovů slávy a bohatství a užívat si štěstí, které fotbal přináší, čistě a svobodně. Věřím, že i fanoušci cítili radost a štěstí.