Categories
Osmatřicetiletý Ronaldo předvedl perfektní výkon
27 Aug

Ve třetím kole saúdské ligy porazil AI Nassr venku Al-Haza 5:0. Bravurní výkon 38letého Ronalda proti Haze rozpálil publikum. Hattrick, který předvedl, je nejen vizuální pastvou pro fanoušky, ale také interpretací fotbalových dovedností na vysoké úrovni. V okamžiku, kdy završil svůj hattrick, mnoho fanoušků v Fotbalový Dres Ronalda tleskalo jeho výkonu.
Nejnezapomenutelnějším momentem celého zápasu byla 27. minuta hry, kdy přihrávka Cristiana Ronalda na paty pomohla Maneovi ke snadnému skórování a dostala tým do vedení. Ve 38. minutě Ronaldova hlavička znovu ukázala svou převahu ve vzduchu a touto parádní technikou se AI Nassr dostal do vedení 2:0. Ve druhém poločase Ronaldo ještě předvedl neuvěřitelnou palebnou sílu a bojovnost ve hře. V 55. minutě do prázdné branky zvýšil vedení týmu na 3:0. V 96. minutě se Ronaldo za asistence Nawafa znovu prosadil a přestřelil prázdnou branku. V průběhu hry Ronaldo přispěl 3 góly a 1 asistencí, čímž si uvědomil perfektní přechod z asistenta na střelce, čímž nejen ukázal svou kontrolu nad hrou, ale také ukázal Ronaldovu všestrannost.
Za zmínku stojí, že po zkompletování hattricku dosáhly Ronaldovy góly v kariéře 847. Překonal nejen historický rekord na osobní úrovni, ale vybojoval i první vítězství týmu v sezóně. Jeho 724 gólů v klubové kariéře vytvořilo nový milník. Tento zápas byl nejen svědkem Ronaldova mimořádného výkonu, ale také vytáhl legendární barvu Oficiální Al Nassr Fotbalové Dresy. Jeho síla, vytrvalost a láska k fotbalu nepochybně inspiruje generace mladých hráčů a fanoušků.