Categories
Remíza 1:1, druhý zápas semifinále Ligy mistrů viz výsledek
10 May

Real Madrid v prvním zápase semifinále Ligy mistrů remizoval s Manchesterem City 1:1. Do hry přispěly obě strany velmi vysokou úrovní útoku a obrany. Dá se říci, že jde o konfrontaci na nejvyšší úrovni, ze které šílí fanoušky. Obě strany rozhodnou o vítězi ve druhém zápase na Etihad Stadium.
V tomto utkání nastoupily oba týmy v nejsilnější základní sestavě. Benzema, Vinicius a Rodrygo v ikonickém bílém Fotbalové Dresy tvořili útočný trojzubec. Manchester City vyslal hlavní sestavu v čele s Harlandem, dvoujádrovým záložníkem De Bruynem, Gundoganem, křídelníkem Grealishem a Silvou. I ze základních sestav obou stran je vidět, že se oba trenéři bojí.
Ve 36. minutě hry skóroval střelou Vinicius a Real Madrid šel do vedení. V 67. minutě druhého poločasu přihrál Gundogan míč na střed. De Bruyne v Manchester City Fotbalové Dresy s číslem 17 vstřelil krásnou světovou vlnu mimo pokutové území a na hřišti úspěšně srovnal skóre. Brankáři obou stran v tomto utkání také předvedli mnoho božských zákroků. Než však skóroval De Bruyne. Když Silva zachránil míč ze strany, míč byl mimo hřiště a rozhodčí nic neřekl, což se stalo ohniskem kontroverze.
Každopádně Real Madrid a Manchester City přispěly k mimořádně napínavé hře. O týden později je čeká závěrečná bitva na Etihad Stadium. Bez ohledu na to, kdo postoupí do finále, lze předvídat, jak urputná bitva bude.