Categories
V prvním kole Premier League dvakrát skóroval Haaland, De Bruyne opustil hřiště kvůli zranění
12 Aug

Sezóna Premier League 2023-24 oficiálně začíná, Manchester City hraje venkovní zápas proti nově povýšenému Burnley. S Haalandovou ortézou a Rodriho gólem porazil Manchester City venku Burnley 3:0 a dobře vstoupil do nové sezóny ligy. Bohužel během zápasu De Bruyne, kmenový záložník Manchesteru City, znovu opustil hřiště kvůli zranění a v budoucnu možná nebude moci obléknout Fotbalový Dres Sleva a stát na hřišti.
Po úspěšné sezóně Manchester City oficiálně zahájil další cestu. Pouhé 3 minuty od zahájení zápasu vstřelil Haaland, vítěz ligové zlaté kopačky v minulé sezóně, první gól nové sezóny Premier League. Ve 36. minutě hry pomohl Alvarez znovu skórovat Haalandovi. V prvním zápase Premier League v nové sezóně dvakrát skóroval a pomohl Manchesteru City získat náskok 2:0. V 75. minutě hry dostal Manchester City přímý kop a Rodri skórováním pomohl Manchesteru City k vedení 3:0. Gwadiol, který právě oblékl Oficiální Manchester City Fotbalové Dresy, zahájil svůj debut v Premier League v 79. minutě hry. Manchester City nakonec ve venkovním utkání porazil Burnley 3:0, čímž si vítězstvím otevřel cestu k obhajobě titulu v Premier League v nové sezóně.
V tomto zápase Manchester City stále ukázal silnou konkurenceschopnost. Dva noví asistenti, Kovacic a Gwadiol, jsou dokonale integrováni do týmu a v prvním zápase Premier League v nové sezóně předvedli vynikající výkon. Gundoganův odchod přivedl Manchester City do fáze výměny a zaběhnutí a také Alvarezovi a Fodenovi umožnil získat více herního času. Soudě podle tohoto výkonu prokázali Alvarez i Foden vynikající dovednosti a povědomí. Poté, co De Bruyne opustil hřiště kvůli zranění, Alvarez pomohl Harlandovi ke vstřelení druhého gólu, čímž zmírnil nepříznivý dopad odchodu De Bruyna kvůli zranění. Na závěr gratuluji Manchesteru City k dobrému startu do nové sezóny Premier League a doufám, že se De Bruyne co nejdříve uzdraví!